header.jpg

            CCPO contactpersonen (= interne cultuurcoördinator)

  Peter Oole
Contactpersoon
OBS De Branding
Gooteplein 3
3232 DA Brielle
Telefoon: 0181 - 414 277
p.oole@primovpr.nl
www.obsbranding.nl

 

 
 

Fleur Oosterman
Contactpersoon
RKBS St. Leonardus
Gooteplein 2      
3232 CR Brielle      
Telefoon: 0181 – 415 922   
f.oosterman@sintleonardusschool.nl
www.sintleonardusschool.nl

 

Sarah van Akkeren
Contactpersoon OBS Meester
Eeuwout
St. Catharijnehof 6
3231 XS Brielle
Telefoon: 0181 – 412 086  
s.vanakkeren@primovpr.nl
www.obsmeestereeuwout.nl 

 

Wanda Noordanus
Contactpersoon
CBS Het Geuzenschip
Venkelstraat 18
3231 XT Brielle
Telefoon: 0181 – 414 557
w.noordanus@cbsgeuzenschip.vcodekring.nl
www.cbsgeuzenschip.nl 

 

Hilda van Rooijen
Contactpersoon CBS Anker
Gooteplein 4
3232 CH Brielle
Telefoon: 0181 – 414 244
h.vanrooijen@cbsanker.vcodekring.nl
www.cbsanker.nl

 

André Schoep
Contactpersoon
OBS 't Want
Schoolstraat 3
3238 AP Zwartewaal
Telefoon: 0181 - 663 258
a.schoep
@obshetwant.nl
www.obshetwant.nl

 

Erik Heere
Contactpersoon OBS
De Tiende Penning
Dijckpotingen 4
3237 AK Vierpolders
Telefoon: 0181 – 415 372
e.heere@primovpr.nl
www.obs10p.nl/cms/ 

 

Ada Kraaijeveld
Contactpersoon SO De Watertoren (speciaal onderwijs)
De Rik 22 A
3232 LA Brielle
Telefoon: 0181 -  411 770
a.kraaijeveld@primovpr.nl
www.sodewatertoren.nl

 

Jeanine Verschoof
Contactpersoon VSO Maarland (speciaal onderwijs)
De Rik 22 A
3232 LA Brielle
Telefoon: 0181 – 415 783 
j.verschoof@primovpr.nl
www.vsomaarland.nl